Elif Karlı eşinin ardından duygu yüklü yeni bir paylaşım yaptı

» Magazin » Elif Karlı eşinin ardından duygu yüklü yeni bir paylaşım yaptı

Elif Karlı’nın eşi Cengiz Karlı, çete mensubu olma suçundan 6 ay Tokat cezaevinde tutuklu olarak bulunuyordu. Cezaevinde kalp krizi geçiren ve geçtiğimiz ocak ayında hayatını kaybeden Cengiz Karlı’nın ölüm haberi eşi Elif Karlı’yı çok büyük etkiledi. Acısını dinmeyen Elif Karlı şimdi ise sosyal medya sayfasından yeni bir paylaşım yaparak duygularını dile getirdi.

Şarkıcı Elif Karlı’nın 1993 yılında nikah masasına oturduğu eşi ve iki çocuğunun babası Ahmet Cengiz Karlı, altı aydır Tokat cezaevinde tutuklu olarak bulunuyordu.

Sağlık problemleri yaşayan ve kalp krizi geçiren Cengiz Karlı, geçtiğimiz ocak ayında 57 yaşında hayata veda etti.

Eşinin vefatıyla büyük bir yıkım yaşayan Elif Karlı, duygusal bir paylaşımda bulundu.

İşte Elif Karlı’nın o paylaşımı: “Dertleşelim mi? Ömrümün en güzel başlangıcıydı seni tanıdığım gün. 30 yılda kaldı… Gideliyse tam 8 ay…

Nasıl mıyım? Bir kere kalbim çok kırık. Hiçbir şey eskisi gibi değil, eskisi gibi de olamaz zaten. Ailem eksildi. Allah’ım geri de kalanları çocuklarımı, ailemi lütfen koru. Omurgalı, inançlı insanlarla yollarımızı birleştir.

Allah’a her gün şükür etme sebeplerimden bir tanesi de ‘teşekkür ederim Allah’ım beni güçlü bir ruhla yarattığın için’ Hatta gücüme daha da güç katmak için dualarım, çabam bundan sonra içimde hem bir sakinlik hem de fırtına var… Ben bu duygularla uyandım döktüm içimi e siz nasılsınız?”

“Değiştim artık, hırslandım, az alıngan oldum bir o kadar da girişken, hareketli…

Sen benim kalbimsin. Seninle çizdiğimiz yolları tek başıma yürüyeceğim artık. Yol uzun… Başta zordu yine zor hoş ama sorumluluklarım var. İşte bu yüzden toparlandım. Ara ara fena bir dert basıyor tabi tam bir efkâr… Bilmediğim duygular. Öğrendim işte…

İyi ki çok değer bildim ve aldım tabi… Halâ fotoğraflarına çok bakamıyorum hele sesinin olduğu videolarını izleyemiyorum. Böyle elim gidiyor, açıyorum, göz ucuyla seyredeyim diyorum pis bir çaresizlik, derin özlem oluşuyor içimde hemen kapatıyorum. Aa bir de whatsapp mesajlarımız var.

Hepsi kayıtlı tabi ama onları da tam okuyamıyorum. Diyorum vardı -dı işte daha geçen sene atmış bu mesajları diye… Biliyor musunuz? Ben O’na mesaj atardım o arardı sesimi duymak için… Hikâye bu kadar… Geldin, dokundun, gittin.

Meleğim şimdi her şeyle, herkesle tek başıma mücade zamanı… Kendime çok kolaylıklar diliyorum. Hayırlar diliyorum. İyi günler kendime, sadece sevdiklerime, kalben sevenlerime… Çünkü ben yüreğin taa içinden sevilmeye, sevmeye alışkınım.”

Kaynak:Posta