Ünlü Oyuncudan Yıllar Sonra Gelen İtiraf: Çocukken Tacize Uğradım!

» Magazin » Ünlü Oyuncudan Yıllar Sonra Gelen İtiraf: Çocukken Tacize Uğradım!

Son dönemde hayatını anlattığı biyografilerle sık sık gündeme gelen ünlüler arasında John Stamos da yer alıyor. Ünlü oyuncu hayatıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Bir dönemin en gözde dizilerinden birinde rol alan ünlü oyuncudan da bir itiraf geldi. Ülkemizde “Bizim Ev” adıyla yayınlanan “Full House” adlı dizinin yıldızlarından John Stamos, “If You Would Have Told Me” adlı biyografisinde çocukluk yıllarında bakıcısı tarafından taciz edildiğini ileri sürdü.

Bugün 60 yaşında olan Stamos, olayın 10 ya da 11 yaşındayken meydana geldiğini anlattı. Oyuncu, bu travmayı uzun yıllar boyunca bir kenara kaldırdığını yüzleşmek için doğru zamanı beklediğini de ekledi. Bu süreçte bu tür olayların kurbanlarını savunduğunu söyleyen Stamos, “Yani her zaman arka planda bu olayın olduğunu biliyordum. Bu travmayla yüzleşmem için bu kitabı yazmam gerekti” diye anlattı.

John Stamos, ilk olarak tacize uğrayan çocuklarla ilgili çalışmaları nedeniyle alacağı ödülün teşekkür konuşmasını yazarken kendi geçmişini düşündüğünü söyledi. Bu arada hemen hatırlatalım Stamos, çocuk tacizini önleme ve bu olayın kurbanlarına yardım etmeyi amaçlayan ChildHep adlı kurumla ortak çalışmalarıyla biliniyor.

unlu-oyuncudan-yillar-sonra-gelen-itiraf.jpg

İşte o konuşmayı yazarken neler hissettiğini şöyle anlattı Stamos “Yazmaya başladım. Ve o zaman su yüzüne çıktı. Sonra bu gecenin benim değil çocukların gecesi olduğunu düşündüm. Doğru zamana kadar bu olayı arka plana kaldırdım.”

Kaynak: Halk TV