Turgutlu’da Tiyatro sezonu “Yakından Kumanda 2” ile başlıyor

» Genel » Turgutlu’da Tiyatro sezonu “Yakından Kumanda 2” ile başlıyor

Turgutlu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Atatürk Kültür Merkezi (AKM), sezonu “Yakından Kumanda 2” oyunu ile açıyor. AKM Yetişkin Tiyatro Ekibi tarafından hazırlanan tiyatro oyunu 7 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’de Turgutlu Ticaret ve Sanayi Odası (TUTSO) Konferans Salonu’nda sahnelenecek.

Her yaşa hitap eden tiyatro oyunlarını izleyiciyle buluşturan Turgutlu Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi, sezonun ilk oyunu için perdelerini açmaya hazırlanıyor.
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesindeki AKM Yetişkin Tiyatro Ekibi’nin hazırladığı, Gönül Özkaradayı’nın yazıp yönettiği “Yakından Kumanda 2” tiyatroseverlerin beğenisine sunulacak.
Geçtiğimiz sene ilk defa sahnelenen ve izleyicilerden tam not alan “Yakından Kumanda”nın devamı niteliğini taşıyan, tek perdelik komedi türündeki oyun; televizyonda yayınlanan genel izleyici kitleli programları mizahi bir bakış açışıyla işleyecek.
Girişlerin ücretsiz olacağı “Yakından Kumanda 2” tiyatro oyunu 7 Ekim Cumartesi günü saat 20.00’de TUTSO Konferans Salonu’nda sahnelenecek.
Turgutlu Belediye Başkan Yardımcısı Fırat Honaz, “Hazırladıkları tiyatro oyunlarıyla büyük ilgi gören, her yaştan hemşehrimizi farklı oyunlarla buluşturan AKM tiyatro ekibimiz yeni sezona ‘merhaba’ diyecek. AKM Yetişkin Tiyatro Ekibimizin sahneleyeceği ‘Yakından Kumanda 2’ oyununu izlemeye tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum” ifadelerini kullandı.