Sharon Stone yaşadığı tacizi yıllar sonra anlattı!

» Dünya » Sharon Stone yaşadığı tacizi yıllar sonra anlattı!

Dünyaca tanınmış oyuncu Sharon Stone, 1980’li yıllarda Sony Pictures’ın eski bir yöneticisi tarafından tacize uğradığını anlattı.

Talk Show sunucusu Kelly Ripa’nın ‘Let’s Talk Off Camera’ adlı podcast yayınına konuk olan 65 yaşındaki oyuncu Sharon Stone 1980’li yıllarda uğradığı tacizi anlattı. BBC’nin haberine göre oyuncu Sharon Stone dünyaca tanınacak üne kavuşmadan önceki yıllarda bir toplantı için ofisine gittiği Sony yöneticisinin önce “Senin hakkında söyledikleri doğru, çok muhteşemsin. Onlarca yıldır senin gibi birini görmedik. Herkes senden bahsediyor çok güzelsin ve o saçların yok mu” dediğini ardından da cinsel organını yüzüne doğru çıkararak kendisini taciz ettiğini söyledi.

O zamanlar çok genç olduğunun altını çizen Stone, o sırada ne yapacağını bilemediğini kaydetti: “Elbette çok gençtim ve gergin olduğumda ne yapacağımı bilmiyordum. Çünkü temelde çok neşeli biriyimdir ve gülmeye başladım. Aynı anda hem gülüyordum, hem ağlıyordum. Kendimi kaybetmiştim duramıyordum, dolayısıyla o da ne yapacağını bilemedi. Sonunda cinsel organını içeri soktu ve masasına geçti.”

Sekreterin gelip kendisini dışarı çıkardığını söyleyen Stone, bu olayı o yıllarda anlatamamasını nedenini “Sony beni bir daha asla işe almazdı” sözleriyle açıkladı.

Yöneticinin ismini açıklamayan oyuncu, Hollywood’da kendisine yıllar boyunca kötü davranan erkeklerin özürlerini her zaman kabul edeceğini belirtti. Özür dilemeyenler için ise şunları söyledi: “Bir daha yanıma oturmayın, çünkü bir daha yanıma oturursanız herkesin ortasında ayağa kalkıp ‘Yanına oturma dedim sana’ diyeceğim, inan bana.”