Fenomen Eylül Öztürk’ten ilk açıklama!

» Büyük Manşet » Fenomen Eylül Öztürk’ten ilk açıklama!

Dilan ve Engin Polat çiftinin tutuklanmasının ardından gözlerin çevrildiği fenomenlerden biri olan Eylül Öztürk’ün 5 milyon dolarla ABD’ye gittiği iddia edilmişti.

Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin kara para aklama suçlamasıyla tutuklanması sonrası tartışmalar devam ediyor. Polat’ın ardından birçok fenomen yine aynı suçu işledikleri ihtimali üzerine mercek altına alınırken, ABD’de yaşayan Eylül Öztürk ve eşi Kenan Özkan da bu fenomenlerden biri oldu. Show Haber’de 5 milyon dolarla ABD’ye gittikleri ve orada peşin parayla 11 gayrimenkul satın aldığı iddia edilen Öztürk, hakkındaki iddialara ilişkin sessizliğini bozdu.

“BANA İNANACAK MISINIZ?”

Instagram hesabında açıklama yapan Eylül Öztürk, şunları söyledi:

“Benden gündemle ilgili bir açıklama yapmamı bekliyorsunuz ama arkadaşlar ben ne açıklama yapayım? Benim yaptığım açıklamanın herhangi bir hükmü olacak mı bu insanlar nezdinde? Desem ki ‘O öyle değil, böyle’ inanacaklar mı? inanmayacaklar. Veya şu an benimle ilgili herhangi bir şüphe duyan, kuşku duyan takipçim varsa ben desem ki ‘O iş öyle değil, böyle’ bana inanacak mısınız? inanmayacaksınız. Bütün bu sürece bir bakın. Kimlerle ilgili neler söylendi, neler yapıldı… Herkes çıktı bir açıklama yaptı. İnandılar mı? inanmadılar.

Yani ne diyeyim ki ben! 5 evle başladık, 24 ev oldu sonra 11’e düştü falan. Böyle yani cümlenin başına ‘İddiaya göre’ yazıyorlar. Boynumdaki elektronik sigarayı bile soğuk cüzdan ilan ettiler. Göstereyim bakın bu bildiğiniz elektronik sigara. Şu an içeride çekim ekibi var. Bilbordlar için çekime başlayacağız. İçinde bulunduğumuz durumda bir açıklama yapmamın karşılığı yok çünkü cümlenin başında iddiaya göre yazıp ondan sonra da tekneler, yatlar, helikopterler…”