Dilan Çiçek Deniz yaptırdığı estetiklerden pişman oldu

» Magazin » Dilan Çiçek Deniz yaptırdığı estetiklerden pişman oldu

Son zamanlarda yaptırdığı estetikler yüzünden eleştirilen oyuncu Dilan Çiçek Deniz, vücudunun tepki gösterdiğini söyleyerek pişman olduğunu açıkladı.

Geçtiğimiz aylarda yüzüne yaptırdığı çene dolgusu ve birkaç küçük estetikten dolayı eleştiri yağmuruna tutulan oyuncu Dilan Çiçek Deniz, sessizliğini bozdu. Katıldığı yayında aylar sonra sessizliğini bozarak yaptırdığı işlemlerden dolayı pişman olduğunu belirtti.

“VÜCUDUM YAPTIRDIĞIM ESTETİĞE TEPKİ GÖSTERDİ”

Yeni filmi Aşk Mevsimi’nin heyecanını yaşayan Deniz, Ceyda Düvenci’nin NTV’de yayınlanan programına konuk oldu. Daha önce yaptırdığı estetik operasyondan dolayı yaşadığı pişmanlığı anlatan Deniz, “Benim için inanılmaz zor bir süreçti. 2023 hayatımın en zor senelerinden biri bile olabilir. Aslında çok öyle bir şey yaptırdığımı düşünmeden bir şeye giriştim ve doktorumla da inanılmaz bir iletişim problemimiz oldu. Tabii benim de daha çok araştırıp soruşturmam gerekiyordu. Sonra vücudum inanılmaz tepki gösterdi. Çünkü omuz ameliyatını yeni olmuştum. Üstüne ani bir kararla böyle bir şeye karar verdim. Orada da şöyle bir şey oldu. Paşa gönlüm o an öyle bir şey istedi. Denemek istedim zaten yaptırdığım şey geçici olduğu için o konuda çok rahattım. Ama konu o kadar çok büyüdü ve o kadar uzun sürdü ki o süreç. İyileşme sürecim de uzun sürdü. Çıkan haberler, insanlar, özellikle kadınlar” dedi.