Borçka’da Çocuk Evi kapılarını açtı

» Yaşam » Borçka’da Çocuk Evi kapılarını açtı

Borçka Belediyesi Meryem ve Rami Acar Gündüz Çocuk Evi ve Çocuk Hakları Merkezi kapılarını açtı.

Sanattan bilime, spordan liderlik eğitimine kadar geniş bir yelpaze Borçka Belediyesi Meryem ve Rami Acar Gündüz Çocuk Evi ve Çocuk Hakları Merkezi kapılarını açtı.

Çocukların zamanın en verimli şekilde değerlendireceklerini belirten Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, şu ifadeleri kullandı;

“Geleceğin mimarları, sanatçıları, liderleri ve vizyon sahibi gençlerini yetiştireceğimiz, Borçka Belediyesi Meryem ve Rami ACAR Gündüz Çocuk Konuk Evi ve Çocuk Hakları Merkezi, siz değerli aileler ve çocuklar için kapılarını ardına kadar açıyor!

 

Bu özel mekân, çocuklarınızın gelişimine kucak açan bir eğitim yuvası olacak. Sanattan bilime, spordan liderlik eğitimine kadar geniş bir yelpazede çocuklarımızın en kritik dönemlerinde yanlarında olmayı hedefliyoruz. Kontenjanımız sınırlı olduğu için, çocuğunuzun bu eşsiz deneyimden faydalanabilmesi için hemen kaydını yaptırın.

İnşaatımız son aşamasına gelmiş olup, kayıtlar hızla devam etmektedir. Bu değerli fırsatı kaçırmamak için 0466 415 10 33 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çocuklarımızın en değerli zamanlarını en verimli şekilde değerlendirecekleri bu merkezde yerinizi ayırtmak için acele edin! Yeni bir geleceği birlikte inşa edelim.”